خرید پامرانین خرسی

خرید پامرانین خرسی


اگر عاشق یک موجود بغلی و دوست داشتنی هستید که برایتان همیشه کارهای جالب و خنده دار کند، خرید سگ پامرانین خرسی را در اولویت های آینده خود قرار دهید.

مخصوصا از نوع خرسی اش!

اما گول ظاهر این سگ های کوچک را نخورید چرا که آن ها از نوادگان سگ های نگهبانی هستند و بسیار پر ادعا و جسور می باشند. یعنی برخلاف ظاهر کوچک و ریز خود، در خیال خودش، خودش را قوی و ترسناک می شناسد. برای همین باید از همان تولگی به او آموزش های اجتماعی در قبال کودکان، غریبه و سگ های دیگر را داد که دچار مشکلات رفتاری نشوند.

پامرانين ها تو دل برو و ملوس هستند، دلبری کردن را بلدند و خيلي هم باهوش و چابک می باشند. همین خصوصیات در افزایش فروش سگ پامرانین تاثیر داشته است.

توله پامرانین خرسی
توله پامرانین خرسی

فروش سگ پامرانین بخاطر جذابیت و دلبر بودنش رو به افزایش است و چیزهای دیگر که باید درباره این نژاد بدانید این است که، این سگ ها سگ پرانرژی و سرحالي هستند که عاشق پياده روی و بازی کردن هستند ولی نيازی به خانه بزرگ و حياط دار ندارند و برای زندگی آپارتمان نشینی هم مناسب هستند، ولی باید هر از گاهی بيرون بروند و انرژی خود را تخلیه کنند.

اگر به رفتار سگ های پامرانین دقت کنید می بینید که همیشه در حال یادگیری هستند،‌ کارهای بامزه و خنده داری می کنند و اگر یک هفته از این سگ نگهداری کنید، دیگر نمی توانید از او جدا شوید.

مشخصات ظاهری سگ پامرانین خرسی

سگ پامرانین قیافه ای بامزه و بشاش و دم برگشته ای دارد. به طور کلی سگ های پامرانین را از روی ظاهر به دو ردیف پامرانین خرسی و روباهی تقسیم می کنند که تفاوت آن ها تنها در ظاهرشان است.

پامرانین خرسی، گوش های کوچک تر و خرسی مانندی دارد که در انواع رنگ های شیری، قهوه ای، سفید، مشکی یافت می شود. خزهای پفکی به این سگ ها چهره ای عروسکی بخشیده که سبب محبوبیت آن ها شده است.

وزن سگ پامرانین بالغ میان ۲ تا ۳.۵ کیلوگرم می باشد، کمتر یا بیشتر از این مقدار استاندارد نیست. اندازه سر سگ پامرانین نسبت به بدنش مناسب است و چشم های براق و مشکی متوسطی دارد.
گردن سگ پامرانین کوتاه بوده و موها حالت خوبی دارند.

دم توسط موهای زیادی پوشیده شده و حالتی برگشته دارد.

مشخصات رفتاری سگ پامرانین

این که نگهداری سگ پامرانین با توجه رفتار آن ها چگونه است، به دو عامل کلیدی بستگی دارد: 1.وراثت، 2.تربیت.

پامرانین دارای خلق و خویی دوست داشتنی اما جدی و کنجکاو هستند و تمایل دارند با مردم ارتباط برقرار کنند. پامرانین ها وقتی به سن بلوغ برسند، بنا به نوع تربیت پرخاشگر نیستند و کاملا اجتماعی بار می آیند.

به علت جثه کوچک آن ها، باید مراقب شان در زمان بازی با کودکان باشید تا مشکلی برایشان پیش نیاید. همانطور که ذکر شد، پامرانين ها سگ هایی بسیار باهوش هستند. آنها برخلاف ظاهر ریزه میزه خود تمايل به قلدری و رياست دارند. برای همين بايد روی آموزش آن ها کار کرد تا بفهمند در خانه رئيس نيستند و باید به حرف صاحبشان گوش بدهند.

پامرانین خرسی عروسکی

سگ های پامرانین با صاحب و خوانواده ای که با آن ها زندگی می کنند مهربان هستند و ارتباط نزدیکی با آن ها برقرار می کنند.

آیا خرید سگ پامرانین خرسی برای من مناسب است؟

اگر قرار است از یک حیوان نگهداری کنید باید شرایط حیوان را با شرایط زندگی خود مقایسه کنید تا مشکلی برای شما و حیوان به وجود نیاید.

سگ های پامرانین سگ های بامزه و کوچکی هستند اما اگر حواس پرت هستید بهتر است حیواناتی با جثه بزرگ تر خریداری کنید.

از ویژگی های مثبتی که خرید سگ پامرانین را بیشتر از پیش کرده است این است که آن ها مناسب برای زندگی آپارتمانی هستند و مشکلی با فضای بسته و کوچک ندارند و اما برای تخلیه انرژی آن ها باید گاهی به پارک و پیاده روی برده شوند. پس نگران این که خانه ای حیاط دار ندارید نباشید.

و اما نکته اخر که باید با شما در میان بگذاریم این است که شما باید در مقابل هر سگی را که به عنوان حیوان خانگی انتخاب می کنید، احساس مسئولیت داشته باشید. آن ها را هر چند روز یک بار حمام ببرید و موهای او را شانه کنید. نسبت به واکسن های دوره ای و حتی موارد کوچکی مثل کوتاه کردن موهای او احساس مسئولیت داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *