قیمت خرید پامرانین خرسی

قیمت خرید پامرانین خرسی


سگ پامرانین خرسی یکی از نژادهای سگ‌های کوچک است. این نژاد دارای وزن حدود 1.5 تا 3.5 کیلوگرم و قد حدود 20 تا 28 سانتی‌متر است. سگ پامرانین از نظر ظاهری به نژاد ساموئید و نژاد اسپیتزر شباهت دارد. خرید و فروش پامرانین خرسی امروزه بسیار طرفدار دارد.

این سگ‌ها فعالیت بالایی دارند و بسیار بازیگوش و کنجکاو هستند به دلیل اندازه کوچکشان می‌توانند در فضای کوچک و آپارتمان‌ها نیز زندگی کنند.

آن‌ها همچنین دارای شخصیت مهربان و دوست‌داشتنی هستند و به عنوان سگ‌های همراه و خانوادگی محبوبیت دارند. به طور کلی، سگ پامرانین با هوش بالا و شخصیت مستقل و مهربان خود، همراهی وفادار و محبوبی برای خانواده‌ها است.

نکات مثبت خرید پامرانین خرسی

سگ پامرانین خرسی به عنوان یکی از نژاد سگ‌های سالم و بدون مشکلات ژنتیکی شناخته می‌شود.

آنها بسیار به خانواده و صاحب خود وابسته هستند و داعما در تلاشند توجه صاحب خود را جلب کنند و توسط او تشویق شوند. سگ های پامرانین خرسی بسیار باهوش و بازیگوش هستند و اگر درست تربیت شوند سگ هایی همراه، مهربان، مستقل هستند.

در کل، سگ پامرانین به عنوان یک سگ کوچک به خوبی می‌تواند یک همراه وفادار و یک عضو خانواده محبوب باشد.

پامرانین خرسی سفید
پامرانین خرسی سفید

تفاوت سگ پامرانین خرسی و روباهی

در این قسمت به بررسی تفاوت بین پامرانین خرسی (عروسکی) و روباهی میپردازیم، هر دوی این سگ ها بسیار بازیگوش هستند اما در نوع روباهی این نژاد گرایش به پارس کردن و یا زوزه کشیدن بیشتر دیده میشود.

در نوع خرسی و عروسکی آن چهره فانتزی بیشترین چیزی است که به چشم می آید، صورت گردتر و بدن کوچکتر و چهره مهربانتر نیز از خصوصیات سگ پامرانین خرسی است.

اما هر دوی این نژاد میانه خوبی با زندگی در آپارتمان دارند و اگر با حوصله تربیت شوند حیوان خانگی همراه و مهربانی برای شما خواهند بود، و بهتر است آنها از تولگی با افراد مختلف، سگ های مختلف و تجربه های گوناگون رو به رو شوند.

خلق و خو

سگ پامرانین (pomeranian) عاشق این است که با افراد جدید روبرو شود و با سایر حیوانات هم رابطه خوبی دارد اما می تواند در مقابل برخی نژادهای سگ دیگر تهاجمی باشد. این سگ عروسکی بسیار سرزنده ، باهوش ، مشتاق آموختن ، باوفا و در راس همه ی این ها بر خلاف جثه ی بسیار کوچکش بسیار شجاع است. مانند هر سگی این نژاد هم نیاز دارند که خیلی زود روابط اجتماعی را شروع کنند ، آنها باید زمانی که هنوز کوچک هستند با افراد گوناگون، صداها، مناظر و تجربه های مختلفی مواجه شوند. اسباب بازی های مخصوص سگ نیز یک ابزار موثر برای آموزش آنهاست.

قیمت خرید پامرانین خرسی

قیمت سگ پامرانین در ایران با توجه اینکه ظاهر اون توله پامرانین چقدر بانمک باشه، خرسی باشه یا روباهی و رنگش چه رنگی باشه متفاوته و بر اساس این ویژگی ها روش قیمت گذاری میکنند، برای اطلاع از قیمت سگ پامرانین خرسی و خرید سگ پامرانین خرسی در مجموعه پت لاورز با ما در تماس باشید تا مشاوران و کارشناسان ما شما را راهنمایی کننند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *